Крем від потресканой шкіри стоп назад

17.05.2016
Досить часто люди стикаються з таким неприємним моментом, як згрубла шкіра стоп. Це викликає почуття певного дискомфорту, а пізніше може призвести до розтріскування шкірних покривів. Якщо не приділяти належної уваги профілактиці даного явища, то з часом ситуація тільки погіршуватиметься, викликаючи хворобливі відчуття.
 
Для грамотного догляду за підошвами компанія «ЛекоПро» випустила спеціальний крем «Сила лошади» для грубої і потрісканої шкіри стоп. Компонетнти, що входять до складу лікувального крему дозволяють з успіхом його використовувати в наступних випадках:
• згрубла і пересушена шкіра стоп;
• виникнення тріщин на п'ятах;
• при грибкових ураженнях шкіри стоп (у складі комплексної терапії);
• при підвищеній пітливості ніг (пригнічується виникнення неприємного запаху).
Всі перераховані вище проблеми може вирішити в домашніх умовах крем «Сила лошади» для грубої і потрісканої шкіри стоп.
Продукт має приємну текстуру і його слід наносити на чисту висушену поверхню стоп двічі на добу (вранці і ввечері). Якщо на підошвах є сильні натоптиші або великі ороговілі ділянки, то варто влаштувати собі в домашніх умовах спеціальну СПА-процедуру з застосуванням крему «Сила лошади» для грубої і потрісканої шкіри стоп. Для цього перед сном нанесіть на чисті сухі стопи достатню кількість лікувального крему, а зверху акуратно надіньте шкарпетки з натурального матеріалу. Вранці залишки крему слід змити теплою водою, а розм'якшені за ніч ороговілі ділянки слід видалити за допомогою пемзи. За ефективністю таку процедуру цілком можна порівняти з салонної, але за вартістю - ви істотно заощадите. Адже недорога ціна крему «Сила лошади» для грубої і потрісканої шкіри стоп є його додатковою перевагою.