Про компанію

ТОВ «Лекопро» займається розробкою, виробництвом і продажем косметичних засобів для волосся, лікувально-профілактичних кремів і дієтичних добавок торгової марки «Сила Лошади» і «Компрес на травах».

Наша компанія намагається якомога більше зробити для того, щоб населення України мало можливість використовувати продукцію з натуральної сировини, яка сприяє поліпшенню здоров'я людей. Нашою принциповою позицією є відмова від використання синтетичних лікарських субстанцій, що дозволяє використовувати продукцію з будь-якими лікувально-профілактичними заходами і гарантує відсутність характерних побічних ефектів.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • Використання натуральної сировини вітчизняної екологічної ніші.
  • Збереження природних комплексів в природному стані за рахунок м'яких технологій.
  • Висока біодоступність компонентів.
  • Відсутність синтетичних компонентів у складі субстанцій, а також синтетичних барвників та ароматизаторів в готовій продукції.
  • Суворий контроль якості сировини та готової продукції.
  • Обов'язкові доклінічні та клінічні випробування лікувально-профілактичних засобів у провідних медичних центрах України, всебічне клінічне вивчення субстанцій та готової продукції.

Якісна органічна косметика  може і повинна бути доступною. Ми доводимо це щодня.

Компанія «Лекопро» - відмінне поєднання ціни та якості.

Працювати з нами дуже вигідно і комфортно.

Ми успішно співпрацюємо з фармацевтичними компаніями, гомеопатичними аптеками, приватними підприємцями в Україні. Великий інтерес до співпраці з нашою компанією проявляють і підприємства ближнього і далекого зарубіжжя.

Ми пишаємося своєю продукцією і особисто відповідаємо за її якість.

Висловлюємо окрему подяку всім нашим партнерам і клієнтам!

Основний напрямок діяльності нашого інтернет магазину - роздрібна торгівля. Клієнтами магазину можуть стати як приватні, так і юридичні особи, зацікавлені у придбанні пропонованих товарів. Для отримання додаткової інформації про інтернет-магазин Ви можете надіслати запит електронною поштою.